X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Показникова функція в житті людини"

Завантажити презентацію

"Показникова функція в житті людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: учениця 32 групи, Кириченко Поліна

Слайд 2

Показнико ва або ж Експоненці йна фу нкція — функція виду , де — стале число (додатне, але не дорівнює одиниці). У дійсному випадку основа степеня — деяке додатне дійсне число, а аргументом функції є дійсний показник степеня. Показникова функція узагальнюється в теорії комплексних функцій, де аргумент і показник степеня можуть бути довільними комплексними числами.

Слайд 3

У найзагальнішому вигляді — введена Лейбніцем в 1695 році.

Слайд 4

Де a-заданне число, а>о Графік функції ,х N складається з точок з абцисами 1,2,3…, які лежать на деякій кривій,- її називають Експонентой

Слайд 5

Показові функції, використовувуються в повсякденному житті людей, які моделюють: (представляється математично) А ) експоненціального зростання - такі, як зміни в популяції протягом довгого часу . Б ) експонентний спад - такі, як зміна радіоактивної речовини з плином часу.

Слайд 6

…це залежить від того, що ми говоримо про загальний визначенні експоненційної функції або технічне визначення (за допомогою сталої Ейлера). В першому випадку, є багато прикладів: розробка радіо-активним періодом напіврозпаду або операція складні відсотки. В останньому випадку він використовується для теоретичного моделювання галюциногенний складності.

Слайд 7

радіоактивний розпад RC заряду конденсатора / розряду кривої складні відсотки бактеріального росту

Слайд 8