X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найчарівніше співвідношення між частинами одного цілого

Завантажити презентацію

Найчарівніше співвідношення між частинами одного цілого

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Бегерська А.В. вчитель математики Монастирищенського НВК “Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. “Ерудит”

Слайд 2

Чому деякі предмети, створені як природою, так і людиною, привертають увагу, милують око і навіть викликають захоплення? Геній епохи Відродження Леонардо да Вінчі вважав, що з багатьох відношень, які використовує Творець, існує одне, єдине й неповторне. Саме його він назвав “золотим перерізом”.

Слайд 3

Краса й гармонія природи – це вічний пошук істини, в основі якого лежить закон “золотого перерізу”. Для квітів шипшини, груші, гвоздики, персика, абрикоса, яблуні, пасльонових характерна пентагональна симетрія, яка відповідає пропорціям “золотого перерізу”.

Слайд 4

Квітки й насіння соняшника, ромашки, лусочки в плодах ананаса, хвойних шишках “упаковані” по логарифмічних (“золотих”) спіралях.

Слайд 5

Відстані між листками на стеблі підкоряються правилу “золотого перерізу”. Листки розташовуються в суворому порядку, який називається пілотаксис.

Слайд 6

Раковини деяких сучасних молюсків мають форму логарифмічної спіралі.

Слайд 7

Бабка створена за законами золотої пропорції: співвідношення довжин хвоста і корпуса дорівнює співвідношенню загальної довжини до довжини хвоста.