X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Математичні розваги

Завантажити презентацію

Математичні розваги

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МАТЕМАТИЧНІ РОЗВАГИ

Слайд 2

№1 ЦІКАВА ПОСЛІДОВНІСТЬ З ДОМІНО Ви бачите 6 кісток доміно, викладених за такими правилами гри: число вічок на кістках зростає на 1: 4, 5, 6, 7, 8. Такий ряд чисел, які зростають (або спадають) на одну й ту саму величину, називається арифметичною прогресією. В нашому ряді кожне число більше попереднього на 1, але в прогресії може бути яка-завгодно інша різниця. Складіть ще 6-косткову прогресію.

Слайд 3

№2 ЗАКОДОВАНЕ ЛИСТУВАННЯ Знайдіть алгоритм використання решітки для розкодування записки та з’ясуйте її зміст.

Слайд 4

Арабські приказки та прислів’я Будеш стежити за язиком, він захистить тебе, розпустиш язика – він тебе зрадить. Хто тебе любить, твої вади замаже, хто тебе ненавидить, всім про них розкаже. Вирушаєш в дорогу, розпитай про супутника, купуєш дім, розпитай про сусіда.

Слайд 5

№3 МАТЕМАТИЧНІ ЖАРТИ Чому ми чуємо гуркіт коліс потягу? Колесо має форму кругу, у якого площа дорівнює R2. От цей квадрат і гуркотить.

Слайд 6

▪ Як продовжити послідовність: н, о, д, т, …? ▪ Так як н = нуль, о = один, д = два, т = три, то отримаємо таку послідовність: н, о, д, т, ч, п, ш, …

Слайд 7

На уроці геометрії учитель просить зобразити саму коротку відстань між точками А і В. Один з учнів малює: А В Вчитель запитує: “Миколо, хто тебе цьому навчив?” Мій тато, він водій таксі!