X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Математичні конкурси

Завантажити презентацію

Математичні конкурси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кмітливі та завзяті Математичний бій для учнів 5-6 класів

Слайд 2

1. На яке запитання не можна відповісти «так»? 2. На яке запитання не можна відповісти «ні»? 3. Що з землі легко піднімеш, але далеко не закинеш? 4. Скільки кроків зробить горобець за сім років?

Слайд 3

5. Що всі люди на землі роблять одночасно? 6. Скільки горошин може увійти в одну склянку? 7. Коли будують новий будинок, у що б'ють перший цвях? 8. Що у людини під ногами, коли вона йде по мосту?

Слайд 4

9. Чи можна запалити сірник під водою? 10. Як стрибнути з десятиметрової драбини і не покалічитися? Що може бути більше за слона і одночасно невагомим? 12. Якою рукою краще помішувати чай?

Слайд 5

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ Капітан команди, яка швидше підготує відповідь, піднімає сигнальний круг. Правильна відповідь оцінюється 2 балами. У разі неправильної відповіді право відповідати надається команді, капітан якої другим підняв сигнальний круг. За правильну відповідь у цьому випадку нараховується 1 бал.

Слайд 6

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 1. Запишіть дроби в порядку зростання: А — чверть, В — восьма, С — половина, D — третина.