X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Координатна площина

Завантажити презентацію

Координатна площина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Координатна площина 6 клас Математика

Слайд 2

Мета уроку: навчити учнів будувати точки по заданим координатам і визначати координати точки, зображеній на координатной площині. Завдання уроку: навчити вільно орієнтуватися на координатній площині; виконувати геометричні побудови; активізувати увагу учнів з допомогою мультимедійних засобів; розвивати творчі здібності та інтерес до математики.

Слайд 3

Визначити місцезнаходження об'єкта – означає надати таку інформацію, за якою його можна знайти однозначно: - номер квартири і будинку; - широту і довготу на географічній карті; - номер ряду і місця в кінотеатрі.

Слайд 4

Системи координат оточують нас всюди : - З допомогою координатної сітки пілоти, моряки визначають місцезнаходження об'єктів ; - використовуються на туристичних схемах для пошуку визначних місць або потрібної вулиці; - при астрономічних спостереженнях координатна сітка використовується для складання зоряних і географічних карт.

Слайд 5

  Ті, хто в дитинстві грав в морський бій, також пам'ятають, що кожна клітинка на гральному полі визначалась двома координатами - буквою і цифрою. Те ж можна сказати і про гру в шахи. а в d с е f к l m n 1 2 3 4 5 6 7 9 10 8

</