X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Геометрія в нашому житті"

Завантажити презентацію

"Геометрія в нашому житті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Хлібороби,що жили на берегах великих річок:Нілу, Тигру і Євфрату, Інду і Гангу,майстерно ділили свої земельні ділянки. Для проведення замірів були вироблені перші правила нової науки «геометрії» ,що в перекладі з грецької і означає - «землемір».

Слайд 4

Єгипетські піраміди являють собою дивний приклад геометричної і математичної містики. Периметр піраміди — приблизно 1 км - розділений на подвоєну висоту, дає число «Пі» з точністю до 0,01 Єгипетські піраміди не мають жодного відгалуження, відрізка або напрямку, жодного об’єму, або виступу, що не мають певного значення.

Слайд 5

Головні пропорції піраміди Хеопса полягають у співвідношеннях ліній трикутника, який утворений висотою (ОР), половиною довжини основи (PR) і похилою (OR) У співвідношеннях ліній OR / PR зашифрована величина золотого перетину, а у співвідношеннях ліній PR / PO зашифровано число π

Слайд 6

Геометрія в архітектурі Київської Русі План геометричної забудови → модель → схема майбутньої будівлі у реальних розмірах на місці забудови → побудова.

Слайд 7

Побудова всіх храмів періоду Київської Русі та більш пізніших, ґрунтувалася на «золотому перетині». Яке виражається у пропорції 2/√5 і дорівнює 1,618… В основі давньоруських мір лежить ірраціональне відношення сторони квадрата до його діагоналі. Міри складають ряд, утворений системою вписаних квадратів.

Слайд 8

Креслення періоду Київської Русі

Слайд 9