X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
дії з многочленами

Завантажити презентацію

дії з многочленами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку Дії з многочленами

Слайд 2

Світ, що оточує людину, - це, насамперед, світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою. В.О.Сухомлинський

Слайд 3

Рухайтесь за маршрутом Виконуйте завдання Збирайте артефакти Виконайте фінальне завдання

Слайд 4

Питання 1 Що таке многочлен? Сума кількох многочленів. 2. Сума кількох одночленів. 3. Добуток кількох одночленів.

Слайд 5

Питання 2 Які члени многочлена називають подібними? Доданки, які відрізняються тільки коефіцієнтами або й зовсім не відрізняються. 2. Доданки, які зовсім не відрізняються. 3. Доданки, які мають однакові коефіцієнти.

Слайд 6

Питання 3 Як записують многочлени в стандартному вигляді? Многочлен записано в стандартному вигляді, якщо серед одночленів немає подібних. 2. Многочлен записано в стандартному вигляді, якщо всі його члени – одночлени стандартного вигляду. 3. Многочлен записано в стандартному вигляді, якщо всі його члени – одночлени стандартного вигляду і серед них немає подібних.

Слайд 7

Питання 4 Як додають многочлени? Щоб додати многочлени достатньо сполучити їх знаком “плюс”. 2. Щоб додати многочлени не достатньо сполучити їх знаком “плюс”. 3. Щоб додати многочлени достатньо сполучити їх знаком “мінус”.