X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
День сміху на уроці математики у 8 класі

Завантажити презентацію

День сміху на уроці математики у 8 класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

День сміху на уроці математики у 8 класі

Слайд 2

Сміх – то радість! Сміх – то сила! Сміх – то, насамперед, життя! Тема: Розв'язування задач-жартів, задач-”приколів” Мета: розвивати інтуїцію, математичну допитливість та ініціативу, виховувати культуру математичного мислення

Слайд 3

Сьогодні світ кипить дивами. Вужі літають з ластівками. Криницю чистить сажотрус. Тіка від жаби чорногуз. Дірявим ситом із ріки Рак носить воду на грядки. А на грядках не пагінці – Ростуть на дріжджах окунці. Їх вітер скошує косою. Танцює сірий вовк з козою… Я сію букви на папір. А як не віриш – то й не вір. В. Лучук.

Слайд 4

І. Розв'язування задач. Один із крайніх сірників кладуть біля іншого крайнього. 1.Сірниками зобразіть “утку в клетке” 2.Три сірники лежать на столі. Як видалити середній сірник із середини, не торкаючись до нього ?

Слайд 5

3. У запису 101-102=1 змінити місце однієї цифри так, щоб рівність стала правильною. 101-10²=1

Слайд 6

На городі хлопчик Коля Добував квадратний корінь. Смикав-смикав – не іде. Так і кинув: хай росте! В. Друк. Із чотирьох паличок склали число VII . Як перекласти лише одну паличку, щоб отримати число 1 ?

Слайд 7

Спростити: Чому дорівнює: