X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чудеса світу

Завантажити презентацію

Чудеса світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала Головко Л.О. вчитель математики Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Слайд 2

Наше завдання Дослідити історичні аспекти побудови відомих споруд шляхом використання комбінацій геометричних тіл. Як теоретичні знання допомагають на практиці?

Слайд 3

Спочатку були “Сім чудес світу” Найбільш знамениті па’мятки скульптури та архітектури, описані стародавнім істориком і мандрівниками, в т. ч. “Батьком історії” Геродотом в Історії; давньоєгипетські піраміди(2550р. До н.е., Гиза, Єгипет); “висячі сади ” Семіраміди у Вавилоні (600р. До н.е.); мавзолей в Галікарнасі (351р. до н.е.,Туреччина); храм Артеміди в Ефесі (550р. до н.е., Мала Азія); Колос Родовський (292 – 280рр. до н.е., о. Родос, Греція), статуя Зевса в Олімпії (435р. до н.е., Греція), маяк на о. Фарос в Олександрії( ІІІст. до н.е., Єгипет).

Слайд 4

До нас дійшли тільки Піраміди Піраміда – многогранник, який складається з плоского многокутника (основи піраміди), точки, що не лежить в площині основи ( вершини піраміди), і всіх відрізків, які з’єднують вершину піраміди з точками основи.

Слайд 5

Екскурс в історію піраміди У німій далечі застигли піраміди Фараонів, величні, як вічність, мовчазні, немов…

Слайд 6

Найвідоміші піраміди: Хеопса ( Хуфу), Хеф-рена (Кафра), Мікеріна.