X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Алгоритмрозв'язуваннярозрахункових задач

Завантажити презентацію

Алгоритмрозв'язуваннярозрахункових задач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Алгоритм розв'язування розрахункових задач

Слайд 2

1. Аналіз задачі Процес прочитання й осмислення задачі, під час якого потрібно визначити, з якого розділу, до якої теми належить, про що запитується в умові; чи достатньо даних задачі для знаходження невідомої величини? Можна спробувати сформулювати умову задачі інакше або встановити зв’язок даної задачі з іншими з цього розділу, які розв'язувались раніше

Слайд 3

2. Короткий запис умови: що дано, що треба знайти. Скласти рівняння хімічної реакції, за умови розгляду в задачі хімічного процесу.

Слайд 4

3. Пошук способу розв'язування задачі Для хімічних задач можливе існування декількох способів розв'язування. Тому важливо обрати раціональний спосіб. Більшість задач можна розв'язати математичним шляхом, проте необхідно враховувати хімічні властивості речовин та особливості перебігу хімічних процесів.

Слайд 5

4. Процес розв'язування задачі. Розв'язуйте задачу поетапно, коротко формулюйте ключові запитання кожного етапу. Ретельно перевіряйте результати розрахунків – помилка на проміжному етапі призведе до неправильної кінцевої відповіді. Починати необхідно з основного завдання задачі, з'ясовуючи на кожному етапі величини, значення яких треба визначити.

Слайд 6

5. Заключний етап. Перевірте правильність розв'язку в цілому, сформулюйте і запишіть кінцеву відповідь.

Слайд 7

Приклад: В результаті реакції 15,4 г барію з достатньою кількістю води утворилося 0,2 г водню. Обчисліть масову частку домішок у металі.