X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Звичаї мого роду

Завантажити презентацію

Звичаї мого роду

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звичаї мого роду презентацію підготувала Н.О. Бондаренко Мельниківська загальноосвітня школа I-II ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

Слайд 2

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. Але звичаї - це не відокремлене явище в житті народу, це - втілені в рухи і дію світовідчуття, світосприймання та взаємини між окремими людьми.

Слайд 3

Звичаї народу - це ті прикмети по яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. Звичаї - це ті неписані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах. Звичаї, а також мова - це ті найміцніші елементи, що об'єднують окремих людей в один народ, в одну націю.

Слайд 4

В усіх народів світу існує повір'я, що той хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Він блукає по світі, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку та пристановища, бо він загублений для свого народу.

Слайд 5

Наш великий поет Тарас Шевченко, звертаючись до України, як до матері, що вічно страждає, питає: Чи ти рано до схід-сонця Богу не молилась? Чи ти діточок непевних  Звичаю не вчила?

Слайд 6

Споконвіку було трепетним в українців ставлення до традицій. Сьогодні вже непросто виявити грань, де в українських звичаях закінчується стародавня культура і де починається християнська.

Слайд 7

Одним із основних українських звичаїв є святкування Різдва. Різдво