X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Здобутки архітектора Т. Тальовського, декана львівської Політехніки.

Завантажити презентацію

Здобутки архітектора Т. Тальовського, декана львівської Політехніки.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Здобутки архітектора Т. Тальовського, декана львівської Політехніки. Вклад реставраторів у збереження його творчої спадщини

Слайд 2

Теодо р-Мар'я н Тальо вський (23 .03 1857 Зассів — 1 .05 1910 Львів) — вихованець та професор Львівської політехніки. Художник, архітектор, орнітолог.

Слайд 3

Творчий шлях архітектора Навчався у Кракові у реальній школі, у Львові, на архітектурному відділі Львівської політехніки у професора Юліана Захаревича де й отримав диплом архітектора. Свою освіту поглибив у професора Кароля Кьоніга у Відні. Архітектурну практику у розпочинає Львові, У 1881 р. переїздить до Кракова, працює асистентом будівництва, а з 1886 р. професором малювання і будівництва у Краківській Вищій Промисловій школі. Від 1900 р. працює у Львівській політехніці. З 1901 р. керівник кафедри малюнку, з 1906 р. – декан відділу архітектури. Ще у студентські роки Тальовський зарекомендував себе як талановитий аквареліст.

Слайд 4

АКВАРЕЛІ: Казімєж та Лікарня у Кракові

Слайд 5

Житлові споруди, 16 з них у Кракові Забудова вулиці Реторика у Кракові: Будинок «Під жабою, що співає». Будинок «Festina lente» (1887). Будинок у Кракові для Яна Гьотца. Будинок «Під ослом» в Кракові (1889). Будинок «Під павуком» в Кракові. Будинок К. Залевського в Кракові (1898) . Вілла М. Домбковських у Бохні (1900) [2]. Вілла Юліана Ванґа (Львів, 1899) - вулиця Франка, 114 (Св. Софії, 30), Палац графа Чосновського в Оборах біля Шумська. Палац Романа Міхаловського у Добжехові (1899) .

Слайд 6

Будинки у Кракові