X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Японська церемонія чаювання"

Завантажити презентацію

"Японська церемонія чаювання"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: ліцеїстка ІІІ-І курсу Гринюк Ольга Японська церемонія чаювання

Слайд 2

Чайна церемонія - перетворений на ритуал процес заварювання чаю і чаювання, поширений в азійських країнах. Як правило, термін вживається стосовно японської чайної церемонії.

Слайд 3

Однією з вершин мистецтва чаювання вважається японський ритуал. Суть церемонії відображають чотири принципи , сформульовані її творцем вересня Рікю: ва, кеі, сей, дзяку, а саме:

Слайд 4

Японська чайна церемонія Повага Гармонія Чистота Спокій

Слайд 5

Гармонія – у відносинах між людьми, гармонія людини і природи, гармонія чайного посуду та манери її використання; повага – до всіх і кожного, що виходять з щирого почуття подяки за саме існування; чистота – фізична і духовна; спокій – той самий душевний спокій, який приходить з розумінням перших трьох принципів, заради якого чай і заварюється.

Слайд 6

Чайна церемонія, така багата традиціями і романтичними оповіданнями, являється, по думці японців справді мистецтвом життя, зведеним в культ. Знання її розцінюється японцями, як міра освіченості, це - свідоцтво духовної культури людин.

Слайд 7

Овіяна численними легендами і переказами, чайна церемонія - зовсім не звичне чаювання. Вона вимагає дотримання найдрібніших деталей етикету як при приготуванні чаю, при подачі його гостеві, так і при самому питті. Це мабуть саме самобутнє мисте