X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Види Кінематографу"

Завантажити презентацію

"Види Кінематографу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Кінематограф (від грец. κινεματος — рух та грец. γραφο — писати, зображати) — це галузь культури та економіки, що об'єднує всі види професійної діяльності, пов'язаної з виробництвом, розповсюдженням, зберіганням та демонструванням фільмів, а також навчально-наукову роботу.

Слайд 3

Агітфільм - короткометражний художній чи документальний фільм публіцистичного характеру, що використовується з метою політичної агітації. Було 80 агітфільмів. Серед них в Україні - "Червона зірка" (1919, оператор Є. Капітта), "Все для фронту" (1920, режисер М. Вернер); у Росії - "На червоному фронті" (1920, режисер Л. Кулешов), "Серп і молот" (1921, режисер В. Гардін).

Слайд 4

ВЕСТЕРН —  жанр американського кіно, що набув широкого поширення; присвячений, як правило, героїзації перших поселенців Заходу. Достоїнствами вестерну є гострота сюжету, цікавість і динамізм дії. Вести звіт можна з 1903 року - «Велике пограбування поїзда». Це був німий фільм режисера Е. С. Портера з Бронко Біллі Андерсоном у головній ролі. Популярність фільму дала можливість Андерсону стати першим ковбоєм-кінозіркою і знятися в декількох сотнях короткометражних вестернів.

Слайд 5

ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО (хронікально, монтажне і пр.) - вид кіномистецтва, як правило, грунтується на зйомках справжніх життєвих фактів і явищ. Термін «документальний» (англ. documentary) стосовно до такого жанру кіно був вперше запропонований Джоном Грірсон в 1920-х роках. Перші документальні зйомки були зроблені ще при зародженні кінематографа. Темою для документальних фільмів найчастіше стають цікаві події, культурні явища, наукові факти й гіпотези, а також знамениті персони й співтовариства.

Слайд 6

ІСТОРИЧНИЙ ХУДОЖНІЙ ФІЛЬМ - жанр кіномистецтва; кінотвір, в якому в ігровій формі відтворюються історичні події. Розрізняють історико-біографічні фільми про реальних історичних діячів, що ілюструють їх життєвий шлях («Спартак», «Олександр Невський)», і історико-пригодницькі фільми про вигаданих персонажів минулих років, найчастіше з гостросюжетної інтригою («Граф Монте-Крісто», фільми про Індіану Джонса). Історичні фільми нерідко є екранізаціями історичних романів.