X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Творча робота на тему: “Сила слова Олійника Б.”. Витинанки

Завантажити презентацію

Творча робота на тему: “Сила слова Олійника Б.”. Витинанки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творча група: учні 11-Б класу Зеленодольської ЗШ №1 Богданова Антоніна та Богданова Валерія Учитель: Ковтун Юлія Михайлівна

Слайд 2

Мета творчої роботи: зустрітися з народною майстринею, яка робить витинанки (Савченко Любов Михайлівна, що мешкає у м.Зеленодольськ Апостолівського р-ну Дніпропетровської обл.), допомогти їй проілюструвати витинанки рядками з поезій Б. Олійника «Пісня про матір», довести, що сила слова поета в тому, що пробуджує душі людей.

Слайд 3

Слово про майстриню витинанки. Ідея виникнення циклу “Пісня про матір”. Авторські роботи Савченко Любові Михайлівни, проілюстровані цитатами з твору Б. Олійника “Пісня про матір”. Аналіз поезії “Пісня про матір”.

Слайд 4

У нашому маленькому містечку багато талановитих людей. Савченко Любов Михайлівна – майстриня, що створює сучасні витинанки. Раніше 25 років працювала вчителем молодших класів і вихователькою у дитячому садку «Ластівка». Була нагороджена званням «Відмінник народної освіти». Виховала багато поколінь молоді і своїх троє дітей. Любов Михайлівна – високоосвічена інтелігентна жінка. Вона багато читає, знає англійську мову, уміє чудово шити, вишиває, плете. Зараз вона займається одним із давніх видів українського мистецтва. Майстриня робить витинанки. Це мистецтво дуже витончене, потребує багато терпіння.

Слайд 5

Любов Михайлівна розповіла, що тема материнства їй дуже близька, адже вона народила та виховала трьох дітей. Зараз у майстрині підростає в родині четверо онуків. І їм вона віддає свою душевну ласку і мудрість, набуту протягом життя. Перша робота, присвячена темі материнства, названа нею “Мої дітки”. З творчістю Бориса Олійника була знайома давно, але “Пісню про матір” по-новому відкрила для себе в трагічні дні власного життя – втратила любу матусю. Слова поета настільки виявилися близькими, що одразу народилося бажання по-своєму передати почуття вдячності мамі, уже після її смерті, щоб залишилась у родині вічна пам’ять про турботливу, ніжну маму і бабусю. Любов Михайлівна вважає, що на бумазі створила свою “Пісню про матір”. Ось вам і приклад сили слова поета.