X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Субкультура Фріки"

Завантажити презентацію

"Субкультура Фріки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Субкультура Фріки Скажені, дивні, дикі, ненормальні, екстравагантні, не схожі на інших!

Слайд 2

У сучасному суспільстві з’являються все нові і нові субкультури та групи. В останні час набуло великого поширення таке поняття як «фрік». Хто такі фріки і як їх відрізнити від звичайних людей? Саме слово фрік походить з англійської мови — freak. Дослівно це слово перекладається урод, інвалід; дивак, дивна людина. Фриками називають екстравагантних, неординарних людей з незвичайною зовнішністю і епатажною поведінкою. Часто ці люди відмовляються від соціальних норм і стереотипів, ламають їх. Вважається, що фріки — це представники молодіжної субкультури, але ними можуть бути і цілком дорослі люди. Часто фріки — представники творчого бомонду — письменники, поети, музиканти, художники.

Слайд 3

В минулому слово фрік відносилося до фізично неповноцінних або до людей, які мають які-небудь дивні дефекти. Наприклад, фріки виступаючі в цирку — карлики, сіамські близнюки, бородаті жінки і т.д. Такі дивні люди завжди користувалися популярність серед глядачів і створили своє «шоу виродків». Таким чином, фріки можуть бути як від народження, так і стали такими в процесі життя. Інше значення у цього слова з’явилося в 60-70 роки, коли виникло таке поняття як фрік-субкультура чи фрік-сцена. Цей рух об’єднав нестандартно мислячих любителів психоделічної і рок-музики, пост-хіппі і представників інших неформальних субкультур. Фріки відкидали цінність громадської думки та матеріальних цінностей і вище за все ставили свободу від умовностей і забобонів. Сучасні фрики також не боятися шокувати оточуючих своєю зовнішністю і манерою поведінки. За допомогою незвичайних нарядів та зачісок фрики творчо виражають себе і своє ставлення до навколишнього світу.

Слайд 4

Як відрізнити фріка від звичайної людини? Фріки завжди виділяються з натовпу і ловлять на собі або захоплені, або зневажливі погляди. У Росії субкультура фріків не отримала ще такого широкого поширення як на Заході чи в Японії. Швидше за все, це пов’язано з консервативністю суспільства і неприйняття їм усього шаленого і незвичайного. Наприклад, найяскравішим фріком радянської сцени була Жанна Агрузарова, яка вважала себе марсіанка і любила футуристичні наряди. РІЗНИЦЯ!

Слайд 5

Крім незвичайного одягу фрики використовують такі прийоми для вираження своєї індивідуальності: татуювання: часто вони займають все тіло або його велику частину, деякі роблять татуювання на обличчі. зачіски в стилі «панк»: фрики часто роблять «ірокези», дреди, косички. Так само волосся вони люблять фарбувати в яскраві, неонові кольори: салатовий, рожевий, небесно-блакитний, яскраво-фіолетовий і т.д. пірсинг: на тілі та обличчі фрика ви можете побачити велику кількість сережок. Сережки вставляють в ніс, брови, мова, соски, пупок, статеві органи і ще к