X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сім_чудес_світу

Завантажити презентацію

Сім_чудес_світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чудеса Землі - це не тільки дивовижні творіння природи: найвищі гори, гримливі водоспади або вогнедишні вулкани. Дійсними чудесами, що викликають захват і замилування сучасників і нащадків, є видатні творіння людських рук – палаци, храми, мавзолеї, сади і навіть цілі міста. Сьогодні ми і здійснимо подорож до чудес світу, яка поведе нас не лише в далекі країни, але й у далеке минуле.

Слайд 2

Тема: «Сім чудес світу – вершини світового мистецтва». Програмна анотація 1. Знахідки і відкриття археологів. 2.Твори мистецтва, що становлять культурну спадщину стародавнього світу: 2.1. Єгипетські піраміди 2.2. «Висячі сади» Семіраміди 2.3. Храм Артеміди Ефеської 2.4. Статуя Зевса Олімпійського 2.5. Мавзолей у Галікарнасі 2.6.Колос Родоський 2.7.Фароський маяк 3. Восьме чудо світу «Велика китайська стіна».

Слайд 3

Перше чудо світу – єгипетські піраміди. Чому їх вважають за чудо? За їх могутність: «Гори каміння, що звелися на горах каміння», - говорив Філон. За їх велич: «Гідний подиву архітектонічний задум, який не може бути перевершений»,- вважав Гете. За те, що на їх будову були витрачені величезні кошти: «Марна пиха фараонів, яка коштувала неймовірні гроші», -писав Пліній. За свій вік: «Усе на світі боїться часу, але час боїться пірамід», - наголошувала арабська приказка.

Слайд 4

До наших часів збереглося біля сімдесяти пірамід. В давнину їх налічувалось набагато більше, але деякі зруйнував всевладний плин часу, інші засипало море піску, що насунулося з пустель. Три гігантські піраміди, найдавніше і єдине, що до нашого часу збереглося з чудес світу, підносяться на західному березі ріки Ніл за вісім кілометрів від столиці Єгипту Каїра. П’ять тисяч років тому ці величні спорудження служили усипальницями наймогутніших правителів Єгипту – фараонів Хеопса, Хефрена і Мікерина. В Єгипті фараони вважплися божествами, а значить їх життя і влада не припинялися зі смертю правителя. Тому єгиптяни не тільки особливим способом зберігали тіла померлих владик, перетворюючи їх на мумії, але й будували для них спеціальні «будинки смерті», де було все необхідне для «земного бога» - від кораблів д