X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Санкт-Петербург

Завантажити презентацію

Санкт-Петербург

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Над презентацией работали: Культура Санкт-Петербурга Підготували Обертович і Васількова 11-А

Слайд 2

Церква Спаса на Крові в Санк-Петербурзі. Інша назва - храм Воскресіння Христового. Побудований на місці, де 1 березня 1881 був смертельно поранений Олександр II. Архітектори І. В. Макаров, А. А. Парланд. Будівля у дусі російської узорочья 16-17 ст. за зразком московського храму Василя Блаженного відрізняється складним мальовничим силуетом, багатим багатобарвним декоративним оздобленням. Особливо чудовий найбільший за масштабами ансамбль мозаїк на фасадах і в інтер'єрі.

Слайд 3

Смольний, історичний і архітектурний пам'ятник в Санкт-Петербурзі. Классицистическое будівля колишнього Смольного інституту шляхетних дівчат (побудовано в 1806-08, архітектор Дж. Кваренгі). У 1917 в Смольному знаходилися Петроградська рада. З 1991 в Смольному поміщаються мерія Санкт-Петербурга та ін міські установи. Поблизу Смольного - бароковий ансамбль колишнього Смольного монастиря (18 ст., Архітектор В. В. Растреллі, добудовувався в 19 в., Архітектор В. П. Стасов

Слайд 4

Казанський собор у Санкт-Петербурзі, пам'ятник архітектури російського класицизму. Побудований архітектором А. Н. Вороніхіним в 1801-11. Зразком для проекту собору, затвердженого Павлом I, послужив собор св. Петра у Ватикані. Однокупольний будинок Казанського собору в плані має форму латинського хреста. До його бічного північного фасаду, зверненого до Невському проспекту, примикає грандіозна напівкругла колонада (96 коринфських колон з канелюрами, поставлених в 4 ряди) з 6-колонним портиком, що є її композиційним центром.

Слайд 5

«Мідний вершник», поетичне позначення пам'ятника Петру I в Санкт-Петербурзі оспіваного А. С. Пушкіним у поемі «Мідний вершник» (1833). Бронзова кінна статуя Петра, встановлена на гранітній скелі («грім-камінь» масою 1600 т), відрізняється драматичністю, багатогранністю образу перетворювача країни.

Слайд 6

  Маріїнського театру в Санкт-Петербурзі, театр опери та балету, відкритий в 1783 в Санкт-Петербурзі як Кам'яний (Великий) театр, з 1860 в сучасному будинку, тоді ж отримав сучасну назву; в 1919-1991 Державний академічний театр опери і балету, з 1935 імені С. М. Кірова, з 1992 Державний академічний Маріїнський театр.