X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Поняття про субкультури"

Завантажити презентацію

"Поняття про субкультури"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Поняття про субкультури» Виконала учениця 11-Б класу Ребрик Юлія

Слайд 2

Зміст Субкультура Стиляги Байкери Рокери Хіп хоп Хіппі Панки Скінхеди Готи

Слайд 3

Субкультура – соціальне угрупування, яке об'єднане тим, що кожен з його представників себе до нього зараховує (тобто ідентифікує). Члени такого угрупування можуть формувати групи безпосереднього спілкування (компанії, клуби, тусовки), але їхній зв'язок одне з одним може відбуватися і віртуально, завдяки захопленню одним героєм.

Слайд 4

Стиляги Стиляги - молодіжна субкультура в СРСР, що одержала широке поширення у великих радянських містах з кінця 1940-х по початок 1960-х років, що мала за еталон переважно американський спосіб життя.

Слайд 5

Байкери Байкерський рух зародився в 1950- х роках у США , проник в Європу і Росію в 1970- х (у СРСР в 1980- х роках їх називали « рокери » ) , якийсь час входив до складу субкультури, коли байкери були розділені на кілька агресивних і ворогуючих угрупувань. До недавнього часу поняття « байкер » поширювалося виключно на власників чопперів і неодмінно асоціювалося з винесеним далеко вперед переднім колесом , великою кількістю хрому , шкіри , довгим волоссям і бородою мотоцикліста . Однак , з кінця 90- х років на дорогах все частіше стали з'являтися мотоцикли з високоспритними двигунами і поліпшеними пластиковими обтічниками аеродинаміками- спортбайки .

Слайд 6

Рокери Рокерами вважають себе ті, хто лише плекає прихильність до фатальної музики.У стилі прихильників цієї субкультури переважають риси брутальності, що досягається використанням деніму і шкіри. Водночас рокерська манера одягатися продиктована, в першу чергу, зручністю і практичністю.

Слайд 7

Хіп хоп Хіп-хоп — молодіжна субкультура, яка з`явилась в США в кінці 1970-х в середовищі афроамериканців. Для неї характе