X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття готичної субкультури

Завантажити презентацію

Поняття готичної субкультури

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГОТИКА СУБКУЛЬТУРА

Слайд 2

Поняття готичної субкультури Одні розуміють під gothic синонім слову похмурий, інші еклектичність, поєднання різноманітних стилів. Готика безпосередньо пов'язана з образом смерті, і навіть сам вигляд готовий нагадує про неї. Сприйняття смерті - одна з характерних особливостей готичного світогляду і одна з ознак приналежності до готів.

Слайд 3

У 1980-ті роки термін «готика» почав застосовуватися для позначення субкультури, в тому числі музичного на-правлення («готична музика»), а також сцени («готик-сцена»). Це - одна з найяскравіших і актуальних субкуль-тур на сьогоднішній день.

Слайд 4

Слайд 5

Готичний імідж Gothic-культура - це не тільки прослуховування музики або читання готичних романів, але і готичний імідж. Для gothic руху поняття "іміджевий" настільки ж однозначно, наскільки і "похмурий". Як виглядає гот? Похмурі кольори від голови до п'ят, чорне волосся, достаток срібнихних прикрас і make-up холодних відтінків.

Слайд 6

В одязі дуже популярні шкіра, шовк, оксамит. Іноді присутні елементи одягу епохи Ренесансу і навіть раннього средньовіччя. Один з goth-аксесуарів, часто замінює маke-up - це чорні сонце-захисні окуляри. Татуювання і пірсинг - звичайне явище у готів. Зачіска. Як правило, під-смуги чорні. Це може бути довге пряме волосся, або зачіска середньої довжини, або коротке волосся, поголені віски. Ніяких закономірностей немає.

Слайд 7