X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найкращі замки України

Завантажити презентацію

Найкращі замки України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найкращі замки України В Україні багато прекрасних природних чудес, замків, фортець, церков ... І звичайно, це не всі замки, які ми перерахуємо. Але в цій статті були відібрані саме ті, які гідні того, щоб відвідати їх.

Слайд 2

1. Хотин і Кам'янець-подільський Дві прекрасно збережені твердині, знайомі з дитинства  за фільмами Сергія Тарасова про Гуда Робіна, Айвенго та інші чорні стріли, розташовані на відстані в 24км. одна від одної. Міста відмінно з'єднані між собою. Кам'янецький замок більш масштабний, Хотинський проте мав значно більше ролей вкіно, серед таких, які важко не запам'ятати, - Ля-Рошель в третій серії саги про Боярського-д'артаньяна. В останній раз на телебаченні , ці дві фортеці з'явилися зовсім нещодавно : в невиразному фільмі "Тарас Бульба» Володимира Бортка Хотин і Кам'янець разом чомусь зображають фортецю в Дубно. І ще, на півдорозі між обома замками  колишнє містечко Жванець. Тут над меандрами Жванчика піднімаються рештки замку Калиновських (XVII ст.). Начебто дрібничка, але виглядає вкрай мальовничо, пропустити буде образливо.

Слайд 3

2. Дубно Замковий палац (XVIII ст.) І майже декоративна вежа Беатка. З вежею пов'язаний переказ. На початку березня 1577 року в замку готувалися до одруження племінниці власника міста князя Острозького, Беати. Але до Дубну підійшли татари - і гостям вже було не до весілля. Здивована шумом, дівчина запитала в служниці, що трапилося - і почула про напад татарів. Беата була хоч і хорошою, і не надто освічена, про татарів не чула - і почала випитувати, про них. Служниці, які були не набагато розумніші, розказали, що чули: татари - це люди, як народжуються сліпими, як цуценята, а на голові мають роги. Утриматися від спокуси побачити людей з рогами Беата не змогла. Побачивши під стінами Дубна ворожий табір, наречена так розізлилася, що влучила з гармати в ханський намет. Здивовані такими подіями татари зняли облогу Дубна.

Слайд 4

3. Свірж З 1453 року і до початку XVII століття містечко Свірж належало роду Свірзький, які йзвели на березі ставу твердиню. З трьох боків вода захищає ренесансну споруду, а зчетвертого за оборону відповідають міцні стіни і самотня оборонна башта (можливо, каплиця). Під час Другої світової війни замок було пограбовано і частково зруйновано. Урадянські часи його використовували як школу трактористів, пізніше тут планувалосявлаштувати будинок творчості Союзу архітекторів.