X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мультиплікація. Види анімаційного кіно

Завантажити презентацію

Мультиплікація. Види анімаційного кіно

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МУЛЬТИПЛІКАЦІЯ. ВИДИ АНІМАЦІЙНОГО КІНО.

Слайд 2

Поняття мультиплікації Мультипліка ція (від multiplicatio — множення, збільшення, зростання, розмноження) — технічні прийоми отримання рухомих зображень, ілюзій руху або зміни форми об’єктів (морфінг) за допомогою декількох або багатьох нерухомих зображень і сцен. Прийняте в світі професійне визначення «анімація» (в перекладі с латинскої «аніма» – душа, «анімація» – оживлення) найточніше виражає всі сучасні технічні і художні можливості анімаційного кіно, адже майстри анімації не просто оживляють своїх героїв, а вкладають в їх створення часточку своеї душі.

Слайд 3

Історія анімації Анімація, як і будь-який інший вид мистецтва, має свою історію. Вперше принцип інертності зорового сприйняття, який лежить в основі анімації, був продемонстрований в 1828 році французом Паулем Рогетом Об’єктом демонстрації був диск, на одному боці якого знаходилось зображення птаха, а на іншому – клітки. Під час обертання диска у глядачів складалась ілюзія птаха в клітці.

Слайд 4

Пристосування для показу рухомих малюнків XV ст. – з’явились книжки с малюнками, що відтворюють різні фази руху людини. Згорнуті в рулон, а потім миттєво разгорнуті,ці книжки створювали ілюзію малюнків,що ожили.

Слайд 5

В середні віки також знаходились умільці,які разважали публіку сеансами рухомих картинок за допомогою оптичних пристроїв, куди вставляли прозорі пластини з малюнками. Такі апарати називали чарівним ліхтарем або латиною "laterna magica". 1646 г. - ієзуїтський монах Атанасіус Кіршер надав перший опис пристрою, сконструйованого ним «чарівного ліхтаря" - приладу, який висвічував зображення на прозорому склі. З XVII ст. по всій Європі проводились такі демонстрації.