X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Молодіжні субкультури"

Завантажити презентацію

"Молодіжні субкультури"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МОЛОДІЖНІ СУБКУЛЬТУРИ Виконала: Ліцеїстка II курсу біолого – хімічного профілю Нетішинського НВК Пацаловська Лілія

Слайд 2

Культура — сукупність способів і методів матеріальної та духовної людської діяльності, об'єктивно втілених у матеріальних і духовних носіях, які передаються наступним поколінням.

Слайд 3

Субкультура – соціальне угрупування, яке об'єднане тим, що кожен з його представників себе до нього зараховує (тобто ідентифікує). Члени такого угрупування можуть формувати групи безпосереднього спілкування (компанії, клуби, тусовки), але їхній зв'язок одне з одним може відбуватися і віртуально, завдяки захопленню одним героєм. Найчастіше субкультури виникають довкола певного центру чи ініціатора, який проповідує певні новації у сфері музичних стилів, способу життя, ставлення до якихось соціальних явищ.

Слайд 4

Молодіжна субкультура – будь-яке об'єднання молоді, що має власні елементи культури, а саме: мову (сленг), символіку (зовнішня атрибутика), традиції, тексти, норми і цінності.

Слайд 5

Слайд 6

ГОЛОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МОЛОДІЖНИХ СУБКУЛЬТУР: Специфічний стиль життя і поведінки; Наявність власних норм, цінностей, картини світу, які відповідають вимогам певних соціальних категорій молоді; Протиставлення себе решті суспільства; Зовнішня атрибутика, яка має символічне значення; Ініціативний центр, який генерує тексти.