X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Майстер та Маргарита" фільм

Завантажити презентацію

"Майстер та Маргарита" фільм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як створювалися спецефекти фільму В. Бортко “Майстер і Маргарита”

Слайд 2

Михайло Булгаков

Слайд 3

Великий роман Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» завжди був оповитий якимось містичним ореолом. Багато режисерів намагалися, але так і не змогли оживити цю неймовірну історію на екрані.  Тільки Володимирові Бортку вдалося втілити цей літературний шедевр на екрані й показати глядачам. 

Слайд 4

Довгу історію відтворення кохання Майстра і Маргарити в ефірі пов'язують з присутністю містичних сил. Зокрема, із самим режисером Бортком сталася загадкова історія на Патріарших ставках: незнайомий чоловік, проходячи повз, сказав: «Нічого у вас не вийде» і пішов далі. Після цього Олександр Калягін, якому пропонували роль Берліоза, переніс два інфаркти, і вирішив не випробовувати долю — відмовився від ролі. Проте роботу над проектом не припинили, і вже через дев'ять місяців шедевр був готовий.

Слайд 5

Виконавці головних ролей: Олександр Галибін таАнна Ковальчук

Слайд 6

10 серій, у які режисер Володимир Бортко уклав булгаковський роман, - це 520 хвилин кіновидовища, третя частина якого, а точніше - 164 хвилини, створена на комп'ютері. Над картиною працювали чотири великі комп'ютерні фірми, у цілому команда зі ста чоловік. Це була чи не найскладніша частина виробництва. 

Слайд 7

Дві голови, відділені на екрані від тіла, викликали у творців фільму неабиякий головний біль. Але сперечалися в основному про те, чи треба шокувати глядача неминучим у таких випадках кровопролиттям? Зупинилися на "тактовній" подачі. Голова Берліоза, зроблена художниками-бутафорами при повній подібності з актором Олександром Адабашьяном, лягла на бруківку без несамовитої фізіології. Просто як факт.