X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Культура України другої половини ХVIІ – ХVIІІ ст.

Завантажити презентацію

Культура України другої половини ХVIІ – ХVIІІ ст.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Культура України другої половини ХVIІ – ХVIІІ ст. Феномен козацької культури. Розвиток освіти та наукових знань в Україні XVII–XVIII ст. Піднесення літературної творчості. Феномен українського бароко в архітектурі. Образотворче мистецтво театр та музика.

Слайд 2

Українське бароко У XVII ст. в архітектурі з'являються елементи стилю бароко. Він передбачає велику кількість прикрас зовні і всередині будівлі, складність архітектурної конструкції, розробку складних просторових ансамблів, синтез різних видів мистецтва.

Слайд 3

«Козацьке» бароко Провідним типом споруд стає так званий козацький собор — п'ятикупольний, з чотирма однаковими фасадами. Яскравий приклад – Миколаївський собор в Ніжині.

Слайд 4

Миколаївський собор в Ніжині

Слайд 5

Собор Антонія та Феодосія м. Васильків

Слайд 6

Мазепинське бароко Завдяки активній будівельній діяльності гетьмана Мазепи, стиль бароко в Україні ще називається «Мазепинським стилем». Мазепою було споруджено 14 і оновлено 10 церковних храмів. Розбудовуються міста Київ, Чернігів, Суми, Харків, Батурин.