X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КУЛЬТУРА СТАРОДАВНЬОГО ЄГИПТУ

Завантажити презентацію

КУЛЬТУРА СТАРОДАВНЬОГО ЄГИПТУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КУЛЬТУРА СТАРОДАВНЬОГО ЄГИПТУ

Слайд 2

Особисте і тронне ім’я Тутанхамона

Слайд 3

Стародавній Єгипет

Слайд 4

Культура Стародавнього Єгипту виникла - найдавніша культура людства, що існувала приблизно з кінця IV тис. до н. е. до 332 р. до н. е.. В історії Стародавнього Єгипту виділяють кілька періодів. Перший з них іменується додінастінескім (IV тис. до н. - е.). Наступні періоди, що охоплюють 30 династій фараонів: Давнім (III тис. до н. е.); Середнім (кінець III - початок II тис. до н. е.); Новим (II тис. до н. е.). Пізнім часом (I тис. до н. е.).

Слайд 5

Стародавній Єгипет став класичним прикладом річковий цивілізації, оскільки вирішальну роль в його існуванні грав Ніл: його мул служив прекрасним грунтом для сільського господарства; величезні поклади прибережного каменя служили прекрасним будівельним матеріалом; необхідність в точному визначенні строків розливу Нілу стимулювала розвиток астрономії, математики; долина Нілу, захищена з обох сторін пустелями, була важкодоступна для вторгнення іноземців, давала можливість спокійно жити і розвиватися без великих зовнішніх потрясінь, зберігаючи самобутність культури.