X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КОНФЕСІЙНИЙ СКЛАД РЕГІОНІВ СВІТУ

Завантажити презентацію

КОНФЕСІЙНИЙ СКЛАД РЕГІОНІВ СВІТУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Семінарське заняття КОНФЕСІЙНИЙ СКЛАД РЕГІОНІВ СВІТУ

Слайд 2

Питання для обговорення Класифікація релігій світу. Історико-географічні аспекти розвитку та поширення релігій світу. Первісні та місцеві традиційні вірування та культи. Національні релігії. Світові релігії. Релігійна геоситуація в сучасному світі (макрорегіони Європа, Америка, Азія, Африка, Австралія і Океанія).

Слайд 3

Питання класифікації релігій У вітчизняній навчальній літературі найбільш розповсюдженою постає така класифікація релігійних вірувань у відповідності із їх історичним розвитком: Релігійні уявлення первісного суспільства (фетишизм, анімізм, тотемізм, магія, містеріальні культи). Регіонально-етнічні релігії (полідемонізм, політеїзм). Перехідною формою до наступного етапу вважають іудаїзм – це релігій певного народу (євреїв), але вона вже є монотеїзмом (шанування єдиного Бога). Світові релігії – релігії достатньо послідовного та принципового монотеїзму (буддизм, християнство, іслам).

Слайд 4

Класифікація релігій

Слайд 5

Християнство Католицизм Протестанство Православ'я.

Слайд 6

Буддизм