X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кіномистецтво 1945-поч. XXIст

Завантажити презентацію

Кіномистецтво 1945-поч. XXIст

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кіномистецтво 1945-поч. XXIст

Слайд 2

Історія сучасного французького кіно Сучасне обличчя французького кіно сформувалося лише після Другої світової війни. Після декількох антифашизьких стрічок відбулися кардинальні зміни у сторону гуманізму. Більшість фільмів кінця 1950-х років мали розважальну тематику і були далекими від соціальних проблем. З 1946-го року щорічно проводиться Міжнародний кінофестиваль у Каннах. З 1976 проводиться щорічне нагородження національної кінопремії "Сезар". В кінці 1940 років та на початку 1950-х стали відомі такі зірки французького кіно як: Жерар Філіп, Жан Маре, Марі Казарес, Луі де Фюнес, Серж Реджані та інші. Після війни також отримали світову славу екранізації французької класики: "Червоне та чорне"(1954), "Тереза Ракен"(1953). Та найбільш важливим вважають фільм А.Рене "Хиросима, кохання моє"(1959).

Слайд 3

Французька нова хвиля Французька нова хвиля – напрямок кінематографу Франції кінця 1950-х початку 1960-х років. Першим фільмом цього напрямку вважають стрічку «Красень Серж» Клода Шаброля (1958р.)

Слайд 4

На вершині "нової хвилі" французького кіно за короткий термін приходять більше 150 нових режисерів, серед яких найпомітнішими були : Жан-Люк Годар, Клод Лелуш,Клод Шаброль, Луі Маль. Режисер Жак Демі зняв мюзикли відомі до сьогоднішніх днів : "Шербурські парасольки"(1964), "Дівчатка з Рошфора"(1967). В 60-70-ті роки світову славу здобули такі французькі актори як: Жана Моро, Жан-Луі Трентінян, Жан-Поль Бельмондо, Катрін Деньов, Ален Делон, Анні Жирардо, а таклж коміки Жерар Депардьє, Пєр Рішар. Сучасне обличчя французького кіно створюють режисери Люк Бессон, Жан-Пєр Жене, Франсуа Озон, та актори Жан Рено, Одрі Тату, Софі Марсо, Кристіан Клавє, Меттю Касовіц. Таким успіх французького кінематографу став можливим завдяки активні підтримці французької влади у розвитку та експорті кіно.

Слайд 5

Кіномистецтво США Сучасний період у голлівудському кіно розпочався в кінці 1960-х років з розвалом студійної системи. Інтерес до традиційних, шаблонним студійним фільмів за участю зірок неухильно падав, і багато хто навіть великі кіностудії були поставлені на межу розорення. Студійні боси дивувалися про те, яке кіно хоче бачити глядач, і почалися експерименти. Серед молодих режисерів, яким був даний шанс продемонструвати свої здібності, виявилися Джордж Лукас, Стівен Спілберг, Мартін Скорсезе, Френсіс Форд Коппола, Брайан Де Пальма. І саме ця група режисерів сформувала сучасний кінематограф в тому вигляді, в якому він увійшов в XXI століття. Їхні фільми в кінці 1960-х і на початку 1970-х мали величезний успіх, саме через них виникло слово «блокбастер». Керівники великих студій стали довіряти молодим режисерам, запрошувати їх для зйомок стало модно, тим більше що вони, вийшовши з кіношкіл і маленьких студій, вміли укладатися в дуже невеликі бюджети. Потужна хвиля нового, незвичайного, відвертого кіно 1970-х захопила глядачів і в голлівудському кіно почалася нова епоха.