X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Картини і стилі Ч 3.

Завантажити презентацію

Картини і стилі Ч 3.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРИМІТИВІЗМ (від лат. prіmіtіvus - перший, самий ранній від prіmus - перший) - у найбільш загальному змісті слова, крім його негативного змісту, примітивізм - те ж, що наївний натуралізм - доконструктивна стадія розвитку художньої форми, дитинство мистецтва, незалежно від того, чи відносимо ми це поняття до образотворчої діяльності первісної людини або дитини.

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

АБСТРАКТНЫЙ ЭКСПРЕССИОНИЗМ Напрямок американського живопису, що виник в Нью-Йорку в 1940-х роках. Художники цього напрямку використовували великі полотна, накладаючи фарбу швидко й енергійно за допомогою широкої кисті, а іноді розхлюпуючи її або кидаючи прямо на полотно. Експресивний метод листа вважався не менш важливим, чим остаточний результат. Інші представники напрямку прагнули додати добуткам безтурботність і загадковість. Не всі добутки були чисто абстрактними (Виллем ДЕ Кунинг, Филип Гастон) або експресивними (Барнет Ньюмен, Марко Ротко), але всі художники розділяли переконання, що спонтанність мальовничого методу допоможе звільнити запам'ятати творчі сили підсвідомості. Творцем абстрактного експресіонізму вважається художник В. Кандинський, його перша абстрактна акварель з'явилася в 1910 р.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12