X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хіпстери

Завантажити презентацію

Хіпстери

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хіпстери виконала учениця 11-А класу Переяслав-Хм. Гімназії Татькова Вікторія

Слайд 2

Хто такі хіпстери? Хіпстери — сучасна (станом на початок 2012 року) міжнародна конформістська демонстративна молодіжна споживацька гедоністична субкультура зосереджена на зовнішньому вигляді. Хіпстери намагаються обігравати образ молодих, сучасних, незалежномислячих інтелектуалів.

Слайд 3

Походження Узагалі hipster – це англійською штани, які носяться не на талії, а на стегнах. Вперше субкультура, члени якої називалися хіпстерами, з’явилася наприкінці 40-х років у США і проіснувала до 60-х. Щодо назви, то окрім штанів існує версія про те, що вона походить від виразу «to be hip», що можна перекласти приблизно як «бути в темі».

Слайд 4

В ті давні часи хіпстери намагалися забути жахіття тільки-но закінченої війни і прагнули знайти себе в цьому світі. Вони не думали про майбутнє і жили лише сьогоднішнім днем. Вони мали схильність до наркотиків та інших способів «розширення свідомості». Однак субкультура тих хіпстерів закінчилася у 60-ті роки.

Слайд 5

Вдруге поняття «хіпстери» почали використовувати вже в останні роки ХХ століття. Окрім назви нові хіпстери зі старими нічого спільного не мають. Сучасна субкультура набула популярності в першу декаду ХХІ століття, а до провінційної України докотилася з Европ та Гамерик лише наприкінці цього десятиліття.