X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Георгій Нарбут

Завантажити презентацію

Георгій Нарбут

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Георгій Нарбут – український художник та графік

Слайд 2

Графік. Як це зрозуміло з його творів, він послідовно відстоював свою принципову позицію – творити сучасне мистецтво України, не зрікаючись її історичних високохудожніх здобутків. Крім ілюстрацій, Нарбут створював шрифтові обкладинки, силуетні портрети, малював з натури пейзажі, створював алегоричні композиції, натюрморти. Його твори експонувались на міжнародних виставках у Римі й Лейпцигу, Брюсселі й Празі, Берліні й Петербурзі. Як добрий знавець українського стародавнього мистецтва й геральдики, він виконав безліч гербів. Георгій Нарбут (1886-1920)

Слайд 3

Визначним досягненням Нарбута і всієї української графіки є його «Українська абетка», в якій художник досяг граничної простоти й водночас вишуканості композиції, рисунка й кольору. У вирішенні літер абетки Нарбут об’єднав досягнення як української рукописної та друкованої книги, так і досягнення західноєвропейських майстрів шрифту.

Слайд 4

Георгій Нарбут створив славнозвісну ілюстрацію до «Енеїди» Котляревського «Еней з військом», у якій в гранично лаконічній формі поєднав риси української ікони, народної картини та монументального малярства.

Слайд 5

Г. Нарбут. Грошові знаки

Слайд 6

Ескізи поштових марок та гральних карт Обкладинка журналу «Солнце труда»

Слайд 7

Обкладинка книги «Игрушки. Книга вторая», 1911 р. Ілюстрація до книги «Игрушки»

Слайд 8

«Автопортрет» Бесіда Нарбута з Л. Гарбуздовим, 1919 р. «Автопортрет з сім'єю», 1915 р.