X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Cвято жінок

Завантажити презентацію

Cвято жінок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Happy Women’s Day

Слайд 2

Дорогі гості! Ми раді вітати вас на святкуванні Міжнародного жіночого дня Саме навесні співає природа, усе прокидається й розквітає. Тому, мабуть, невипадково ми теж святкуємо Жіночий день у цю прекрасну пору року.

Слайд 3

Що таке Жінка? – Це щось незвичайне. Ось деякі дані про неї: Інструкція: Любити її і піклуватися про неї. Опис: Дуже красива, мудра і добра. Важлива для кожного. Приносить життя. Вартість: Безцінна. Дата виготовлення: 6 день від створення Землі. Якість гарантована. Сьогодні ця леді з'явилася, щоб ще раз нагадати всім про Міжнародний жіночий день. А наші хлопчики приготували для неї подарунок, пісню “My Bonnie”.

Слайд 4

Промені сонця, смуток місяця, краса лебедя, сила магніту, сміливість пантери – ось із чого створена жінка...

Слайд 5

Кого вітати першою? – Звичайно ж, маму!

Слайд 6

Мама для кожного - особлива, найдорожча людина. І добра, і сувора, і терпляча... Це сонячне світло вдень і місячне сяйво вночі. Це та людина, яка завжди охороняє від усіх незгод, вчить життю і стає другом на все життя. Когось мама за руку відводить до музичної школи, когось – до спортзалу... За все добре, чому нас навчає ненька, даруємо наступну композицію.

Слайд 7

Інколи ми забуваємо, що в нас не одна мама. Ми маємо на увазі бабусь. Люди кажуть, бабуся добріша до нас, ніж мама. Саме вона віддає онукам усю себе. Вона завжди любитиме, підтримуватиме і віддаватиме своє серце.