X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цирк

Завантажити презентацію

Цирк

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Циркове мистецтво

Слайд 2

Різні види мистецтва складалися історично як вираження багатства проявів дійсності та індивідуальних особливостей її сприйняття людиною. Поділ мистецтва на види обумовлений кількома чинниками: 1) естетичним багатством і розмаїттям дійсності; 2) духовним багатством естетичних потреб і здібностей людини; 3) багатством і різноманіттям культурних традицій, художніх засобів і технічних можливостей мистецтва.

Слайд 3

Оскільки множинність видів мистецтва дозволяє естетично більш-менш повно освоювати світ у всій його складності і багатстві, то не існує головних і другорядних мистецтв. Кожний вид має свої сильні та слабкі сторони порівняно з іншими мистецтвами, але всі вони перебувають у відношеннях взаємного доповнення (що особливо яскраво проявляється у певних видах синтетичного мистецтва.

Слайд 4

Циркове мистецтво сформувалося з народних площадкових уявлень і спортивних змагань, що театралізуються. Головний герой цирку — артист, який долає, здавалося б, непереборні перешкоди, поетизує фізична праця, відвагу винахідливість людини, створює узагальнений художній образ. Образ цей розкривається переважно за допомогою специфічних циркових засобів — трюків. Вибір і композиція трюків підлеглий задачі створення образу. Комбінація трюків з іншими акторськими діями складають номер — окремий закінчений витвір циркового мистецтва, поєднання декількох різнохарактерних (різножанрових) номерів — уявлення.

Слайд 5

Циркове мистецтво належить до так званого «веселого жанру» і включає в себе акробатику, еквілібристику

Слайд 6

гімнастику, пантоміму

Слайд 7

жонглювання, фокуси

Слайд 8

клоунаду, музичну ексцентрику

Слайд 9

кінну їзду, дресирування тварин та ін.