X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Військове мистецтво козацтва

Завантажити презентацію

Військове мистецтво козацтва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ Назвіть причини виникнення козацтва в Україні. Хто мав право стати козаком? Як обирали гетьмана на Січі? Що ви знаєте про першого гетьмана Запорозької Січі? Заповнити пропуски у тексті. Перша Січ була збудована на острові ____________ у _____ році православним князем ____________. Найвищим органом влади на Січі була _________ ________, на якій обирали _________, старшину, вирішували найважливіші питання.

Слайд 2

Слайд 3

Урок. Військове мистецтво козацтва. Перші козацькі повстання. План уроку Військове мистецтво козацтва. Утворення реєстрового козацтва. Козацькі повстання кінця 16 ст.

Слайд 4

Після цього уроку ви зможете: Характеризувати військове мистецтво козаків. Розповідати про реєстрове козацтво. Розповідати про козацькі повстання в кінці 16 століття.

Слайд 5

ПИТАННЯ УРОКУ «Чи правильно вирішувати конфлікти за допомогою війни ?»

Слайд 6

Військове мистецтво козаків. Військові підрозділи Характерні особливості Козацька зброя Козацька піхота Козацький флот Козацька розвідка

Слайд 7

Козацька зброя Венеціанський посол Альберто Віміна , який побував в Україні 1650 році писав: «Мені доводилося бачити , як козаки кулею гасили свічку, відсікаючи нагар так, наче це зроблено за допомогою щипців».

Слайд 8

Козацька артилерія