X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вибори до Верховної Ради України 2012 року - подія року

Завантажити презентацію

Вибори до Верховної Ради України 2012 року - подія року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вибори до Верховної Ради України 2012 року

Слайд 2

Найголовніша особливість виборчого процесу Вибори до Верховної Ради проводилися за змішаною виборчою системою, в основі якої лежить сполучення елементів мажоритарного та пропорційного голосування. Кириченко В.А.

Слайд 3

Особливості виборчого процесу зразка 2012 р. вибори відбувалися за новим виборчим законом, який повернув змішану систему виборів та частково врахував прорахунки та помилки минулих виборів; повні партійні списки кандидатів у народні депутати від політичних партій подавалися до ЦВК заздалегідь та носили відкритий характер; до участі у виборах допускалися тільки політичні партії, а не блоки партій; Кириченко В.А.

Слайд 4

Особливості виборчого процесу зразка 2012 р. використання деякими політичними силами у передвиборчій агітації та під час виборів найбрудніших виборчих технологій; залучення деякими політичними силами у виборчий процес фінансових потоків через спеціально створені непідконтрольні ЦВК недержавні фонди; низька організація виборів на окремих виборчих дільницях. Кириченко В.А.

Слайд 5

Особливості виборчого процесу зразка 2012 р. На 450 місць у парламенті претендували 6214 кандидатів. 443-м з них було відмовлено у реєстрації. Зареєстровано 5771 кандидати в депутати (~13 чол. на місце). З них 3128 самовисуванців та 2643 за партійними списками. Кириченко В.А.