X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Митрополіт Ігнатій

Завантажити презентацію

Митрополіт Ігнатій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Народився Ігнатій Гозадіні в Греції у 1715 році. При хрещенні був названий Іакавом. Виховувався на Афоні. У 1769-1778 роках Ігнатій очолював Готфейсько-Кафайську кафедру в Тавриді. Жив в Успенському скиту в грецькому селищі Маріамполь.

Слайд 4

Митрополит Ігнатій у 1776 році звертається до російського уряду з проханням прийняти греків-християн в підданство Росії. 23 квітня 1778 року, в Великдень Ігнатій оголосив про це привселюдно у церкві Успенського собору.

Слайд 5

Царський уряд за рахунок греків хотів розв`язати проблему незаселеності приазовських степів. Попри все митрополит виконав свою місію. За проявлений подвиг і мужність Катерина II нагородила митрополита «діамантовою панагією»

Слайд 6

У лютому 1786 року після двотижневої хвороби митрополит Ігнатій помер. Поховали митрополита в соборі Святого Харлампія (першому маріупольському храмі) за східним звичаєм. Просвітитель-демократ Ф.А. Хартахай назвав Ігнатія «Мойсеєм Маріупольських греків».

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України