X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Велика Вітчизняна війна

Завантажити презентацію

Велика Вітчизняна війна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Велика Вітчизняна війна

Слайд 2

22 червня 1941 року о 3 –й годині 30 хвилин Німеччина раптово напала на СРСР, розпочавши виконання плану “Барбаросса”. У наказі фюрера наголошувалося на загрозі з боку Радянського Союзу та необхідності превентивної війни, тобто війни, мета якої попередити напад суперника.

Слайд 3

Удар німців був несподіваним для Червоної армії, хоча розвідка зазделегідь інформувала про підготовку воєнних дій. Але Й.Сталін і слухати про це не хотів, обзиваючи резидентів дезінформаторами, і тільки під впливом беззаперечних доказів Погодився відправити у війська директиву, в якій йшлося про необхідність “протягом ночі на 22.06.41 р. потай зайняти вогневі точки укріплених районів на державному кордоні, зосередити на польових аеродромах усю авіацію, всі частини привести у бойову готовність”. Однак цей наказ уже не міг реально вплинути на ситуацію. До штабу Київського особливого округу він надійшов 22 червня о 2їй годині 30 хвилин, тобто за годину до нападу німців.

Слайд 4

Напад Німеччини на СРСР