X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Український Крим

Завантажити презентацію

Український Крим

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Український Крим (група “ЗА” )

Слайд 2

Переяславська рада Переяслáвська рáда 1654 р. — загальна військова рада, скликана гетьманом Богданом Хмельницьким у м. Переяславі (нині Переяслав-Хмельницький) для вирішення питання про взаємовідносини між Військом Запорізьким та Московською державою.

Слайд 3

Умови українсько – московського договору 1654 р. Україна визнавалась незалежною державою, очолюваною гетьманом. Він визнавав наявність в Україні судової системи, що ґрунтувалась на власних законах, окремої фінансової системи. Це був перший документ, який юридично відокремив Україну від Польщі. Він створив умови для взаємовигідного співробітництва України та Московії в об'єднанні

Слайд 4

300-а річницю Переяславської Ради широко відзначали в СРСР 1954 року. В честь цього Росія офіційно передала Крим Україні, і в нашій державі з’явлилась Кримська область, яка згодом стала називатись Автономна Республіка Крим.

Слайд 5

Звичайно,що Крим це також відмінний курорт для українців. На території Криму знаходиться безліч баз відпочинку,санаторіїв, літніх таборів для дітей,найвідоміший табір Артек.

Слайд 6

Також,це велика кількість ботанічних садів,з різними рідкісними рослинами.

Слайд 7

Зоопарки,тераріуми,та багато іншого.

Слайд 8

І звичайно це неймовірний краєвид! Тобто,Крим це частина України! Це тільки великий плюс для нашого народу та його майбутнього!

Слайд 9

КРИМ – НЕВІД'ЄМНА СКЛАДОВА УКРАЇНИ... Розглядаючи Кримський півострів в контексті його геополітичного значення для України та суміжних держав, можна із впевненістю сказати, що володіння Кримом – це фактичне володіння акваторією Чорного і Азовського морів, контроль над значними прибережними територіями Південно-Східної Європи, через протоки Босфор і Дарданелли – вихід на Середземноморський басейн і Атлантику.

Слайд 10

І якщо у минулому Крим цікавив сильних світу цього виключно як стратегічний плацдарм для морського панування у Чорному морі, то у наш час його необхідно розглядати з точки зору надважливого об'єкту, який може виступати базовим форпостом у забезпеченні інтересів держави на усьому євроатлантичному просторі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України