X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО

Завантажити презентацію

УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ Автор роботи: бібліотекар ЗОШ № 5 міста Токмака Симоненко Галина Вікторівна

Слайд 2

Лепко, В.І. Українське козацтво / В. І. Лепко. – Харків : Торсінг плюс, 2008. – 96 с. ; іл. Науково-популярне видання для дітей середнього шкільного віку.

Слайд 3

Книжка розповідає про визначне явище в українській історії - козацтво Гортаючи сторінки книги, ви дізнаєтесь: Як і коли виникло козацтво Як жили козаки Як боронили рідні землі від ворогів Як вони воювали І перемагали

Слайд 4

ХТО ТАКІ КОЗАКИ ? Звідки походить назва “козак”? Що являла собою Січ? Як обирали кошового отамана та старшину? Хто і за що відповідав на Січі? Козацькі символи. Порядок і суд на Січі. Козацьке господарство. Як козаки стерегли кордон? Військове мистецтво козаків.

Слайд 5

ПЕРШІ ВАТАЖКИ Остап Дашкевич Іван Підкова Криштоф Косинський Петро Сагайдачний Михайло Дорошенко Тарас Трясило Яків Остряниця

Слайд 6

ВИЗВОЛЬНА ВІЙНА Хто такий Богдан Хмельницький? Початок повстання. Перші битви. Перемоги і поразки Хмельницького. Закінчення війни і смерть Богдана Хмельницького.

Слайд 7

ОСТАННІ ГЕТЬМАНИ Життя і смерть Івана Виговського. Петро Дорошенко. Гетьманування Мазепи: злет і падіння. Поневіряння Пилипа Орлика. Боротьба Івана Скоропадського і Павла Полуботка. Кирило Розумовський – останній гетьман козацьких часів. Як Катерина ІІ знищила Січ.

Слайд 8

КОЗАЦТВО ДАЛО ІСТОРІЇ БАГАТО СЛАВЕТНИХ ІМЕН, ВІДОМИХ НЕ ЛИШЕ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ, А Й У ВСЬОМУ СВІТІ. КОЗАКІВ ШАНУВАЛИ, ВОНИ ВРАЖАЛИ ВСІХ СВОЄЮ ВІЙСЬКОВОЮ МАЙСТЕРНІСТЮ Й НАДЗВИЧАЙНОЮ СМІЛИВІСТЮ. ПРО ВСЕ ЦЕ ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ ЗІ СТОРІНОК ЦЬОГО ВИДАННЯ.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України