X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Українська ідея на культурницькому і політичному етапах визвольного руху в Україні

Завантажити презентацію

Українська ідея на культурницькому і політичному етапах визвольного руху в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українська ідея на культурницькому і політичному етапах визвольного руху План 1. Націотворчі процеси та проблеми на їх шляху. 2. Роль національної ідеї в українському відродженні. 3. Особливості культурницького і політичного етапів українського відродження. 4. Україна в геополітичних планах Росії, Німеччини, Австро – Угорщини.

Слайд 2

Мета уроку - знайомство з основними поняттями теми і фактично - теоретичним матеріалом; - подальший розвиток вміння висловлювати власну думку з політичних проблем; - виховання толерантного ставлення до позиції опонентів.

Слайд 3

Поняття Геополітика – вплив географічного положення держав на їх політику та на міжнародні відносини в цілому. Консерватизм – вчення і політика, спрямовані на збереження традицій, національної культури, морально – етнічних норм, авторитету держави, приватної власності. Консерватори визнають необхідність змін, але вважають, що вони повинні здійснюватися поступово, вибірково. Лібералізм – ідеологія і політика, спрямовані на формування суспільних відносин, в яких визначальним є забезпечення політичних і економічних прав і свобод. Соціалізм – вчення, яке пропагує ідею побудови суспільства і справедливості.

Слайд 4

Висловіть свою думку. Що таке нація? Коли виникають нації? Коли почалося формування української нації?

Слайд 5

Наукове визначення поняття Нація (від лат. natio — плем'я, народ) — соціально - економічна, культурно-політична и духовна общність індустріальної єпохи. Існує два основних підхода к розумінню нації: як політичної єдності громадян певної держави і як етнічної єдності з єдиною мовою і самосозна