X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Українська церква

Завантажити презентацію

Українська церква

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Філоненко А., 11-1

Слайд 2

Перебудова в Радянському Союзі й Україні (1985 – 1991рр.) Л.Брежнєв М.Горбачов

Слайд 3

Слайд 4

Інтереси якої верстви виражав

Слайд 5

Напрямки діяльності:

Слайд 6

Слайд 7

Політика реформ М. Горбачова: Демократизація суспільства. Створення правової держави; Гласність; Реабілітація незаконно засуджених і репресованих за роки радянської влади; Утвердження багатопартійності; Запровадження інституту президентства; Підготовка нового союзного договору; Політика нового мислення у зовнішніх відносинах; Підтримка демократичних революцій у Східній Європі.

Слайд 8

Наслідки реформ: Розвал існуючої системи влади. Підрив монополії КПРС на владу. Створення передумов для розвалу СРСР; Зростання політичної активності населення Зародження багатопартійності. Відродження національної свідомості українського та інших народів, що входили до складу СРСР.

Слайд 9

Причини провалу політики перебудови: Відсутність чіткої стратегії перебудовчих процесів і пов’язані із цим серйозні помилки в зовнішній і внутрішній політиці; Вичерпність економічного потенціалу СРСР, виснаженого гонкою озброєнь і екстенсивною економікою: Поразка СРСР в ідеологічному і психологічному протистоянні із Заходом; Відсутність надійної президентської команди, нерішучість і непослідовність у проведенні основних політичних і економічних реформ; Шалений опір перебудові з боку партійно-державного апарату Конфлікт між тоталітарною системою і прагненням народів СРСР до демократії і національного самовизначення..