X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Україна в умовах незалежності"

Завантажити презентацію

"Україна в умовах незалежності"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УКРАЇНА В УМОВАХ НЕЗАЛЕЖНОСТІ Виконала Учениця 11-А класу Очеретяна Каріна

Слайд 2

План Розбудова держави і суспільно-політична ситуація Економічна ситуація Розвиток культури в незалежній Україні Зовнішня політика незалежної України

Слайд 3

Розбудова держави і суспільно-політична ситуація У короткий період незалежної України було ухвалено найважливіші законодавчі акти: Декларація прав національностей України, Закон «Про громадянство України», «Закон про свободу совісті і релігійні організації» тощо. 1992 р. були затверджені Гімн, Прапор і малий герб України — тризуб.  Конституція була ухвалена тільки 28 червня 1996 р.  Важливим чинником у державному будівництві є створення збройних сил України, митної та прикордонної служби.

Слайд 4

Економічна ситуація Тільки у другій половині 90-х рр. ситуація почала змінюватися на краще завдяки проведенню приватизації, залученню іноземних інвестицій, стабілізації фінансової і грошової системи (наприклад, введення 1996 р. нової грошової одиниці — гривні, яка замінила повністю знецінений купоно-карбованець, що діяв в Україні з 1992 р. після її виходу із карбованцевої зони). 2000 р. в Україні вдалося подолати економічний спад. Почалося зростання економічних показників. У другій половині 1990-х рр. була проведена аграрна реформа, що ліквідувала колгоспно-радгоспну систему. Ці сільськогосподарські підприємства були замінені агрофірмами, які працюють на основі земельної оренди у колгоспників, що є власниками земельних паїв.

Слайд 5

Розвиток культури в незалежній Україні 1992 р. Верховна Рада України ухвалила «Основи законодавства про культуру». Видаються раніш заборонені твори українських письменників: Івана Багряного, Олени Теліги, Євгена Плужника, Миколи Хвильового та ін.  Читачі України дістали змогу познайомитися з творами письменників дисидентів Василя Стуса, Івана Світличного, Євгена Сверстюка та ін. Почали виходити журнали «Київська старовина», «Літературно-науковий вісник». Проводяться різні фестивалі («Таврійські ігри»); конкурси «Червона рута», «Золоті ворота».