X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Україна на початку та у середині 50-тих років"

Завантажити презентацію

"Україна на початку та у середині 50-тих років"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Входження Кримської області до складу УРСР Україна на початку та у середині 50-тих років

Слайд 2

Любити Вітчизну, любити завжди, поля її росні, зелені сади і їй не жаліти за дні молоді ні крові у битві, ні поту в труді. Володимир Сосюра

Слайд 3

Упродовж 1941-1944 років народне господарство держави зазнало величезних збитків. Руйнівні наслідки війни як в Криму, так і в інших регіонах України, Білорусії та в окупованих областях Росії істотно не відрізнялися. Всім їм протягом тривалого часу не вдавалося досягти довоєнного рівня виробництва. Але в Криму економічна та соціальна ситуація у повоєнну добу виявилася надзвичайно складною, навіть катастрофічною. Офіційна статистика свідчить, що за чотири роки війни населення в Криму зменшилося вдвічі і до травня 1944 року становило 615 тисяч осіб.

Слайд 4

Більшу частину населення Криму завжди становили українці, татари та росіяни. Та протягом 1944 року тисячі кримських татар були депортовані зі своєї батьківщини до середньо азійських регіонів СРСР. Пізніше було виселено ще понад 225 тис. татар, болгар, греків, вірмен, представників інших національностей.

Слайд 5

Формування території сучасної України почалося ще в березні 1918-го року. А завершилося 55 років тому приєднанням до її складу півострова Крим. 1954 року Президія Верховної Ради СРСР видала указ «Про передачу Кримської області до складу УРСР». Секретар Президії Верховної Ради СРСР Пегов запевняв тоді, що "добровільна і безплатна передача Криму із складу РРФСР до складу УРСР має по-справжньому історичне значення і уособлює новий, соціалістичний підхід до вирішення територіальних питань...".

Слайд 6

Економіка Кримської області після передачі її до складу УРСР суттєво поліпшилась. Тут розвивалися як традиційні галузі – курортна, виноробна, консервна, садівництво, вівчарство, а також нові – з’явилися хімічна, металургійна і суднобудівна. Зросли капітальні вкладення в народне господарство області.

Сла