X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Трипільська культура"

Завантажити презентацію

"Трипільська культура"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стародавня історія України Питання. Археологічна періодизація прадавньої історії. Перші землероби та скотарі. 3. Трипільська культура.

Слайд 2

За висновками вчених найдавніші люди на Землі з'явилися близько 3 млн. років тому, появу ж перших людей на території України дослідники відносять приблизно до 1 млн. років тому. пітекантроп (архантропи) неандерталець (палеоантропи) кроманьйонець (неоантропи) Знання про спосіб життя, знаряддя праці і досягнення первісної людини ми одержуємо з археологічних розкопок. Археологія – наука, яка вивчає минуле за речовими пам'ятками.

Слайд 3

У межах території сучасної України первісне суспільство вчені співвідносять з археологічними періодами, виділеними залежно від матеріалу, з якого переважно виготовляли знаряддя праці.

Слайд 4

Слайд 5

Близько 35-40 тис. років тому з'являється кроманьйонець – людина сучасного типу, названа людиною розумною (Homo sapiens) У мезоліті льодовик починає танути, формується сучасний клімат і ландшафт України неолітична революція Перехід від привласнюючих форм господарювання (збиральництва, полювання, рибальства) до відтворюючих (землеробства, скотарства) Поява землеробства і скотарства підштовхнула людей до винайдення першого штучного матеріалу – кераміки (випалена глина). З неї виготовляли різноманітний посуд для збереження зерна, молока й приготування страв. Виникли прядіння і ткацтво, з'явився ще один штучний матеріал – тканина.