X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сільське господарство Західної України після аграрної реформи 1848 року

Завантажити презентацію

Сільське господарство Західної України після аграрної реформи 1848 року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Визначити особливості соціально – економічного розвитку західноукраїнських земель після аграрної реформи 1848року; Вчитися встановлювати причинно – наслідкові зв»язки, працювати з документами, робити висновки та узагальнення.

Слайд 3

Суперечності в розвитку сільського господарства та його капіталізація. Початок трудової еміграції. Зародження українського кооперативного руху.

Слайд 4

Опорні поняття: Аграрна реформа; Демографічний бум; Кооперація; Страхова компанія. Опорні дати: 1883р. – створення першого споживчого кооперативу; 90-і роки ХІХ ст. – початок масової міграції із Західної України.

Слайд 5

Коли було скасовано кріпосне право на західноукраїнських землях? Чому австрійський уряд пішов на скасування кріпосного права на західноукраїнських землях? Як здійснювався процес скасування кріпосного права на західноукраїнських землях? В чому суть реформи 1848року на західноукраїнських землях?

Слайд 6

Скасування кріпосного права на західноукраїнських землях відбулося в 1848 році під тиском революційних подій в Австрійській імперії. Реформа скасування кріпосного права на західноукраїнських землях здійснювалася в різний період – в Галичині ( травень 1848р.), на Буковині ( серпень 1848р.), в Закарпатті ( 1848 – 1853рр.) В результаті реформи поміщики залишили в своїх руках величезні земельні володіння, захопили в свої руки сервітути ( ліси та пасовища ), якими могли користуватися і селяни за окрему плату.