X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РУХ ОПОРУ В УКРАЇНІ

Завантажити презентацію

РУХ ОПОРУ В УКРАЇНІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Закарпатське обласне управління Міжгірський професійний ліцей РУХ ОПОРУ В УКРАЇНІ Підготувала Чикальська О.Д., викладач історії Міжгірського професійного ліцею 2012 рік

Слайд 2

МЕТА: Схарактеризувати рух Опору та його течії. Розкрити внесок руху Опору в перемогу над фашизмом. Закріплювати навички аналізу і зіставлення історичного матеріалу, вміння розглядати історичні явища в конкретно-історичних умовах. Виховувати учнів в дусі патріотизму, національної свідомості та гідності.

Слайд 3

РУХ ОПОРУ це національно - визвольний рух народів, окупованих Німеччиною та її союзниками в роки Другої світової війни. Боротьба набирала різних форм: від духовного опору до збройної боротьби.

Слайд 4

Слайд 5

Течії Руху Опору в Україні (1941-1944 рр.)

Слайд 6

Польський рух Опору Мета Руху – відновлення польської держави, повернення західноукраїнських земель до складу Польщі. Організаційне оформлення–1941-1942рр. Армія Крайова, Армія Людова, батальйони хлопські. (10-20 тис. чол.). Райони дій – Волинь і Полісся. Командуючий Армії Крайової – Т. Бур - Комаровський. Українці також брали участь в антинацистському русі Опору в країнах Європи.