X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Розвиток культури 60-80-х років"

Завантажити презентацію

"Розвиток культури 60-80-х років"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток культури 60-80-х років Підготували: учні 45 групи Лопушанський О. Макаренко Є.

Слайд 2

Характерні риси освіти Перехід до навчання за новими навчальними програмами у 1966-67рр.; Перехід до загальної середньої освіти (1976 р.); Знецінення знань; Зменшення кількості шкіл з українською мовою викладання; Політизація освіти.

Слайд 3

Удосконалення вищої та середньої спеціальної школи дало позитивні результати. Значно збільшився обсяг випуску фахівців з вищою та середньою спеціальною освітою. У цей час вузи республіки підготували 453,5 тис., а технікуми — 742,8 тис. спеціалістів для всіх галузей народного господарства і культури країни.

Слайд 4

Наука Зростання кількості дослідників в академічних установах; Відкриття механізму передавання генетичної інформації; Винайдення автоматизованих систем проектування електронно-обчислювальних машин; Удосконалення зв'язків науки з виробництвом; Недостатнє фінансування науки; Нестандартно підходили до вивчення історичного минулого українського народу та його культури історики О. Апанович, Я. Дзира, О. Коман, I. Бойко, філософ Є. Пронюк, літературознавці I. Дзюба, Л. Махновець та ін.

Слайд 5

У 60—80-ті роки українська наука істотно реформувалась. Так, на середину 60-х років Україна мала розгалужену мережу науково-дослідних установ, кількість яких постійно збільшувалась. Лише протягом 1959—1965 pp. у республіці було створено 73 наукові установи. Усього в цей період діяло понад 830 наукових установ, у яких працювало 95 тис. чол., з них близько 2 тис. мали ступені доктора і майже 20 тис. — кандидата наук

Слайд 6

Базовим центром наукових досліджень була республіканськ