X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розквіт Київської Русі

Завантажити презентацію

Розквіт Київської Русі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

980 - 1015 рр захопив престол в результаті міжусобних воєн. За його правління Київська держава перетворилася у найбільшу країну Європи.

Слайд 3

1019- 1054 рр 1036- 1054 рр

Слайд 4

Хрещення Володимира у Херсонесі

Слайд 5

У 988 р. Володимир охрестив Русь. підняло авторитет великого князя зміцнило міжнародні зв’язки сприяло об’єднанню розрізнених слов’янських племен в єдину державу дало поштовх для розвитку культури, науки, моралі Київської Русі.

Слайд 6

“У рік 1037. Заложив Ярослав город — Великий Київ, а в города сього ворота є Золоті.” Нестор Літописець “Повість минулих літ”

Слайд 7

Французькі посли на прийомі у Ярослава в Софієвському соборі

Слайд 8

Анна Ярославівна — дочка Ярослава Мудрого, дружина французького короля Генріха І.

Слайд 9

В 1097 р. в м.Любечі відбувся з’їзд руських князів. На ньому вони домовлялися про припинення міжусобиць і об’єднання сил у боротьбі з половцями. Проте укладені домовленності не виконувались. Організатором з’їзду був князь Мономах.

Слайд 10

- племена тюркського походження, які жили на території сучасного Казахстану. Протягом 150 років нападали на Русь. Найбільше визначився в боротьбі з половцями князь Мономах.