X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Революція

Завантажити презентацію

Революція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Початок української революції

Слайд 2

Завдання уроку Визначити причини початку та особливості першого етапу української революції; Розкрити програмні засади діяльності Центральної Ради; Вчитися встановлювати причинно – наслідкові зв»язки, працювати з джерелами інформації, робити висновки та узагальнення.

Слайд 3

План Лютнева революція в Росії. Утворення Центральної Ради та місцевих рад робітничих та солдатських депутатів. Українські громадські організації та політичні партії. Гасло автономії України.

Слайд 4

Опорні поняття і дати Опорні поняття: Українська Центральна Рада; Автономія; Лютнева революція; Тимчасовий уряд Опорні дати: 04.03.1917р – утворення Української Центральної Ради; 19.04.1917р – робота Українського національного конгресу

Слайд 5

Проблемне завдання Чи можна стверджувати, що події 1917 року в Україні мали характер національно – демократичної революції?

Слайд 6

Актуалізація опорних знань Які події початку 1917 року у Російській імперії істотно вплинули на перебіг подій Першої світової війни? Чому в Росії розпочалася Лютнева революція? Чому в Україні також розпочалася революція?

Слайд 7

Про які явища в економіці свідчать наведені дані? До яких наслідків у соціальній сфері це призведе? Проаналізуйте дані таблиці. Які висновки можна зробити?