X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Релігійна і міжконфесійна ситуація у незалежній Україні"

Завантажити презентацію

"Релігійна і міжконфесійна ситуація у незалежній Україні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Релігійна і міжконфесійна ситуація у незалежній Україні Кононова Крістіна, Ступар Дар’я LOGO

Слайд 2

Червень1992 р. - відбувся об'єднавчий собор. Патріархом Української православної церкви Київського патріархату було обрано Мстислава (Скрипника), а його заступником — Філарета (Денисенка)

Слайд 3

Єдина православна церква в Україні не склалася

Слайд 4

В західних областях розширювався вплив Української греко-католицької церкви (УГКЦ) на чолі з Мирославом Іваном кардиналом Любачівським, котра об'єднувала 2,9 тис. громад.

Слайд 5

Кінець 80-х — початок 90-х років характеризувався зростанням впливу на релігійне життя республіки сектантства:

Слайд 6

Поряд із християнською релігією в Україні існують іудаїзм та іслам. Громади вірних цих релігій активно діють у:

Слайд 7

В Україні наявні:

Слайд 8

Напередодні 2000-річчя Різдва Христового —  величного християнського свята — динаміка релігійних процесів, в першу чергу в середовищі українського православ'я, помітно прискорилась.

Слайд 9

Прихід до влади нового політичного керівництву певною мірою змістив акценти державно-церковних відносин. Його симпатії та цільові установки були ближчими до УПЦ-МП, що призвело до охолодження відносин держави з УПЦ-КП. Особливо це проявилося під час похорону у липні 1995 р. патріарха Київського і всієї Руси-України Володимира (Романюка).

Слайд 10

Міжконфесійні суперечності традиційних для України церков, консерватизм існуючих у них обрядів стали важливими чинниками поширення протестантизму. Окремі його течії значно посилились, що створило умови для переходу від окремих сект до розгалуженої організації, тобто набуття церковного статусу.

Слайд 11

Закріплення новою Конституцією невід'ємного для всіх громадян України права на свободу світогляду та віросповідання, насичення його реальним змістом сприяють активізації релігійного життя в нашому суспільстві.

Слайд 12

Дякуємо за увагу! LOGO

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України